Ubytování

Zpátky na homepage
V blízkosti skiareálu Čerťák naleznete mnoho možností  k ubytování.  Hotely s wellness, rodinné ubytování v apartmánech nebo horské chaty či chalupy. To vše jen několik minut od nás v horských vesničkách Horní Václavov, Dolní Moravice, Malá Morávka nebo Karlov pod Pradědem.

Wellness Hotel Sauna

Wellness hotel Sauna nabízí komfortní ubytování s wellness, vlastní restaurací, dětským koutekem a WiFi připojením zdarma. Nachází se v srdci malebné krajiny Jeseníků v Karlově pod Pradědem. 
+420 720 100 328 |www.hotelsauna.cz

Chata Elena

Chata Elena se nachází v těsné blízkosti skiareálu Čerťák. Chata je nově vybavena, určená pro rekreaci rodin s dětmi, ale i pro skupiny přátel a kamarádů. 

 

+420 606 190 294 |www.chata-elena.cz

Penziony Mia a Vincent

Nabízíme vám ubytování v deseti moderních, komfortně vybavených apartmánech a to ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových variantách v našich penzionech Vincent a Mia.
+420 775 592 009 |www.penzionvincent.cz

Horské apartmány Bílý vlk

Horské apartmány BÍLÝ VLK leží v srdci jesenických hor, v oblasti s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. 
Anebo přesněji tam, kde voní rozkvetlá louka, šumí les a zpívá déšť, kde končí duha, a padají závoje mlhy, kde křupe sníh a vlk se mihne závějí… Tak to je to místo, to je Bílý vlk.
+420 608 423 037 |www.bilyvlk.cz

Chata Slunečná

Chata Slunečná nabízí ubytování přímo v srdci Jeseníků. Naši klienti jsou zájmové skupiny, větší skupiny ubytovaných, organizátoři letních prázdninových pobytů, zimních lyžařských kurzů. 
+420 731 051 130 |www.chataslunecna.eu

Avalanche Roubenka

Naše roubenka nabízí pronájem v Jeseníkách – malebné krajině. Roubenka se nachází  v komplexu hotelového městečka Avalanche, v horní části zvané hrozen s nádherným výhledem na Velký kotel a lyžařské střediska Čerťák.
+420 608 877 360 |www.avalanche-roubenka.cz

Moravická chalupa U Kučerů

Více než 15 let poskytujeme ubytování všem milovníkům Jeseníků. Za tuto dobu se v Jeseníkách rozšířila celoroční nabídka volnočasových služeb, které uspokojí i náročnější návštěvníky. 

Penzion Maruška

Penzion Maruška se nachází v klidné části obce Dolní Moravice, 5 km od rekreačního centra Malá Morávka. Nejbližší vleky jsou 2 km. 

Apartmány U Potoka

Ubytování Jeseníky – Apartmány u Potoka nabízí krásné, levné, celoroční ubytování pro 18 až 24 osob v Jeseníkách.
+420 777 722 892 |www.apartmanyupotoka.cz

Chalupa v Nové Vsi č. 58

Chalupa je v Nové Vsi u Rýmařova, což je osada, náležející k obci Dolní Moravice. Nadmořská výška 780m, jihovýchodní svah s výhledem do krajiny, v zimě převážně nad horní hranicí inverzní oblačnosti. Je dostupná z bezprašné silničky, pravidelně i v zimě udržované, která končí po 1 km v lese. 
 

Chaloupka Rudná

Ideální ubytování především pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny hledající klid a pohodu, soukromí a domácí zázemí.
+420 603 550 873 |www.chaloupka-rudna.cz

Pension Mariana

Náš rodinný pension Mariana se nachází v pohoří Jeseníky, v horách s nejčistším ovzduším v České republice, v klidném místě na okraji obce Rudná pod Pradědem. Nabízíme ubytování a restauraci s příjemnou atmosférou v nádherném prostředí Jeseníků.
+420 739 092 230 |www.penzionmariana.cz

Chalupa Míší

Nadstandardně vybavená chalupa s vlastním wellness. Kapacita 19 osob.

+420 724 230 246 |www.chalupamisi.cz

Chata Karamelka

Nabízíme komfortní ubytování v moderní stylové chatě v klidném místě pod sjezdovkou Čerťák v Dolní Moravici. Ubytování je ideální pro rodiny s dětmi nebo menší skupinu přátel.

Podhorama

Coby sněhovou koulí dohodil...  od Ski Arény Karlov, stojí apartmány Podhorama, které Vám nabízejí příjemné ubytování v čtyřech nových, prostorných apartmánech - každý pro 4-6 osob.
 
739068729 |www.podhorama.cz