Horské apartmány Bílý vlk

Zpátky na ubytování
Horské apartmány BÍLÝ VLK leží v srdci jesenických hor, v oblasti s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. 
Anebo přesněji tam, kde voní rozkvetlá louka, šumí les a zpívá déšť, kde končí duha, a padají závoje mlhy, kde křupe sníh a vlk se mihne závějí… Tak to je to místo, to je Bílý vlk.

Tu pravou pohodu u nás naleznou rodiny s dětmi, lyžaři, cyklisté, turisté i všichni ti, kteří si chtějí prostě jen tak pobýt, dát si kávu na terase a pozorovat západ slunce.
K dispozici jsou vám 4 apartmány pro 4 - 6 hostů. Každý apartmán má obývací pokoj s jídelní částí a plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelnu s rohovou vanou, ložnici se 4 lůžky, přistýlka je v obývacím pokoji. Apartmány jsou vybaveny hračkami pro děti. Na požádání připravíme dětskou jídelní židličku, či postýlku. K dispozici jsou venkovní uzamykatelné kóje pro uložení sportovního vybavení. Vedle apartmánů je soukromé dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm, podzemní rourou, trampolínou a ruskými kuželkami. V zimě je možné bobování přímo na louce u apartmánů. Vzdálenost Skiareálu Karlov je 6,5 km, Skiareál Čerťák je jen 900 m od apartmánů.
Tel.: +420 608 423 037