ZAKWATEROWANIE

Back to homepage
W pobliżu stoków narciarskich ośrodka narciarskiego Čerťák znajdzieszwiele ofert na zakwaterowanie, hotely SPA, rodzinne noclegi w apartamencie  lub kwatery. Wszystko to zaledwie kilka minut od stoków narciarskich i w  górskich wioskach  Horní  Václavov, Dolní Moravice, Malá Morávka, Karlov pod Pradědem w Jesionikach.

Wellness Hotel Sauna

Wellness hotel Sauna nabízí komfortní ubytování s wellness, vlastní restaurací, dětským koutekem a WiFi připojením zdarma. Nachází se v srdci malebné krajiny Jeseníků v Karlově pod Pradědem. 
+420 720 100 328 |www.hotelsauna.cz

Penziony Mia a Vincent

Nabízíme vám ubytování v deseti moderních, komfortně vybavených apartmánech a to ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových variantách v našich penzionech Vincent a Mia.
+420 775 592 009 |http://penzionvincent.cz

Hotel Imperial

Hotel Imperial je umístěn hned naproti sjezdovce Čerťák. Hotel má k dispozici 28 komfortně vybavených pokojů.
+420 777 742 405 |www.jesenikyimperial.cz

Chata Slunečná

Chata Slunečná nabízí ubytování přímo v srdci Jeseníků. Naši klienti jsou zájmové skupiny, větší skupiny ubytovaných, organizátoři letních prázdninových pobytů, zimních lyžařských kurzů. 

Avalanche Roubenka

Naše roubenka nabízí pronájem v Jeseníkách – malebné krajině. Roubenka se nachází  v komplexu hotelového městečka Avalanche, v horní části zvané hrozen s nádherným výhledem na Velký kotel a lyžařské střediska Čerťák.
+420 608 877 360 |http://avalanche-roubenka.cz

Moravická chalupa U Kučerů

Více než 15 let poskytujeme ubytování všem milovníkům Jeseníků. Za tuto dobu se v Jeseníkách rozšířila celoroční nabídka volnočasových služeb, které uspokojí i náročnější návštěvníky. 

Apartmány U Potoka

Ubytování Jeseníky – Apartmány u Potoka nabízí krásné, levné, celoroční ubytování pro 18 až 24 osob v Jeseníkách.
+420 777 722 892 |www.apartmanyupotoka.cz